Alması kolay, ödemesi daha kolay!


Kaptımkaptım.com’u tıkladınız ve binlerce ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir tık’la aldınız.

Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!  Kredi Kartıyla Ödeme


Kaptımkaptım.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Axess,

Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz.Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:

 

Yapı Kredi Bankası
 : Worldcard
İş Bankası
 : Maximum Kart
Akbank
 : Axess
TEB
 : Worldcard, Bonus Kart
Garanti Bankası
 : Bonus Kart
Deniz Bank
 : Bonus Kart
Finans Bank
 : Card Finans
Halk Bank
 : Paraf Kart

 

3D SECURİTY İLE GÜVENLİ ÖDEME NEDİR ? (Tıklayınız) 

 


 

 
 

Kapıda Kredi Kartı Veya Nakit Ödeme


MNG Kargo ve YURTİÇİ kargo Kapıda Ödeme Hizmetinizde

 

Sitemizden sipariş etmek istediğiniz ürünlerin bedellerini kargonuz geldiğinde kapınızdan ödeyebileceksiniz !

Müşterinin siparişi verdikten sonra teyit etmesi gerekmektedir.

Kapıda ödeme seçeneğinde ödemenizi  NAKİT olarak veya KREDİ KARTI ile gerçekleştirebilirsiniz.

MNG veya YURTİÇİ Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.

Ödeme yapmadan önce MNG veya YURTİÇİ Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

MNG Kargo haricinde hiç bir şekilde diğer anlaşmalı kargo firmalarımıza fatura tutarı ödemesi yapmayınız.

 

Tüm teslimde ödemeli siparişleriniz için geçerlidir. 2 veya daha fazla ürün aldığınızda bu ücret değişmez.

 

İnternet üzerinden verdiğiniz siparişleri arayarak teyit etmeniz gerekmektedir, aksi halde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Bu sebeple sisteme kayıt olmanız esnasında telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.

 

GENEL HUSUSLARSTOK

Firmamız ofis mağazacılığı değil gerçek mağaza ve stoklarına dayalı bir sanal mağazacılık çalışması içerisinde de olsa tüm ürünler stoklarımızda bulunmamaktadır. Hemen al butonu aktif olan ürünler bu ürün stoklarımızda olduğunu yada tedarik edebileceğini göstermektedir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler de irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

TESLİMAT SÜRESİ

 

KaptimKaptim.com sitesinden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra   en erken 3, en geç 10 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 10 günlük süre azami olup uygulamada genelde 4 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır. Genel olarak anlaşmalı olduğumuz MNG veya YURTİÇİ Kargo firması Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ( Köy , Mezra, Askeri Birlikler vb.) ürün teslimatı yapılamamaktadır yada ekstra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

 

HAFTA SONUNDA SİPARİŞLERİ

 

Cuma günü öğle 01.00'den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 01.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

 

SİPARİŞ İPTALİ

 

KaptimKaptim.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 14 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı KaptimKaptim.com sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 72 saat içerisinde yansımaktadır.

 

ÜRÜN RENK & AKSESUAR SEÇENEKLERİ

 

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına  ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir.

ADRES:

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Kredi kartı güvenliği açısından şubeden teslimatlı ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

                                   

SİPARİŞ HATALARI

 

Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı ya da sorunlu ise  kargo'dan ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.

 

Kapıda Ödeme

10 TL - 5.000 TL arasındaki siparişlerde kapıda ödeme seçeneğimiz de vardır. Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişiniz Türkiye'nin her yerine, MNG veya YURTİÇİ Kargo güvencesiyle teslim edilir.

·         Kargo yetkilisi, kargo ücreti dahil sipariş tutarını tahsil etmeden ürün paketini teslim edemez.

·         Kapıda nakit ödenecek tutar, siparişle birlikte gönderilen faturada "Müşteriden tahsil edilecek tutar" olarak belirtilir.

·         Kapıda ödemenin tercih edildiği siparişlerde hediye çeki ve/veya alacak dekontu kullanılamaz.

 

*Lütfen Dikkat: Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.kaptimkaptim.com sorumlu değildir.

 


  
 

 

Banka Kartıyla Ödeme


Kaptımkaptım.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait ( Ziraat Bankası hariç ) debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.) 


 

Havale/EFT'yle Ödeme


Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin ve “Havale Devam” tuşuna basın. EFT işlemlerinde alıcı olarak “İhtiyaçlarım Burada Bilişim Sanayi Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak 3 haneli sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!İnternetten havale/EFT yaptığınızda;

·         Akbank, Garanti ve Türkiye İş Bankası’na yapacağınız havale/EFT işlemleri, açıklama bölümüne sipariş numaranızı eksiksiz girmeniz durumunda en geç 30 dakika içinde onaylanır.

·         Yapı Kredi ve TEB hesaplarımıza yapacağınız ödemeler ise havale/EFT’nin geliş sırasına göre aynı gün içinde onaylanır.


Anlaşmalı bankaların hesap numaraları:


   Denizbank Sirkeci Kurumsal Şube

   Şube Kodu: 3920 

   Hesap No: 15034700

   IBAN Numarası: TR300013400001503470000001

   

Garanti Nuruosmaniye Kurumsal Şube

Şube Kodu: 368

Hesap No: 6294796

IBAN Numarası: TR790006200036800006294796


QNB Finansbak Kurumsal Şube

Şube Kodu: 851

Hesap No: 74246043

IBAN Numarası: TR060011100000000074246043